T-shirty i gadżety

oferta_tshirty-gadzety

KOSZULKI I AKCESORIA

Koszulki i gadżety ze sklepu na portalu projectown.ideashirt.pl Zapraszamy do obejrzenia oferty. To są nasze standardowe propozycje.

Nie zamykamy się jednak na indywidualne zamówienia. Współpracujemy z drukarnią, która ma bardzo bogatą ofertę materiałową, więc jeżeli macie inny pomysł na materiał, coś innego Was zainspiruje, coś innego będzie pasować do Waszego wnętrza, prosimy się z nami kontaktować mailowo. Będziemy pytać drukarnię o możliwość druku. Dokładny opis projektu pomoże nam go również wycenić. Jeżeli będziecie współpracować z projektantem nad własnymi wnętrzami i zainteresujecie się naszymi grafikami, proszę informować projektanta o różnych możliwościach nadruku, na pewno pomoże on Wam w doborze odpowiedniego materiału.

o-nas_ideashirt

Zależy nam na bardzo wysokiej jakości materiałów oraz obsługi klienta, dlatego będziemy wdzięczni za szczere i konstruktywne opinie. Ponieważ większość naszych grafik posiada określone wymiary, sami dokonujemy kadrowania obrazów do Waszego wymaganego rozmiaru (w wypadku produktów o niestandardowym formacie). Sprawdzamy również każdy wydrukowany produkt, zanim go do Was wyślemy. W związku z tym czas od momentu zamówienia a wyprodukowania produktu i jego dostarczenia jest dłuższy niż w standardowych firmach tego typu. O tym zostaniecie poinformowani mailowo.