O nas

Tu rządzą siostry! 🙂

o-nas_iza-marta2

Stworzyłyśmy ProjecTOWN z myślą o szeroko pojętym projektowaniu. Iza, architekt inżynier, opracowuje projekty domów prywatnych i wnętrz. Marta uzupełnia je o grafiki w postaci fototapet, obrazów czy naklejek oraz pomaga w wykreowaniu identyfikacji wizualnej firmy, bloga czy innej działalności.

Projektujemy, wymyślamy, a teraz blogujemy. Pomagamy projektowo każdemu, kto tej pomocy potrzebuje i chce. Trafiłeś do Miasta Projektów pewnie nie bez powodu. Zobacz, co oferujemy! O inne możliwości pytaj nas na czacie lub mailowo.

Zapraszamy Cię do buszowania po naszym blogu i aktywnego działania. Dzięki Tobie będzie nam łatwiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby i projektowe zagwozdki.

Marta i Iza

Architektura

o-nas_architektura

Iza projektuje koncepcje domów jednorodzinnych. Przy koncepcji domu ważny jest nie tylko wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale też ergonomiczność i funkcjonalność pomieszczeń, tak ważne w początkowym etapie projektowania wnętrz. Dzięki temu Twój dom spełni się jako komfortowy azyl wypoczynkowy, miejsce spotkań towarzyskich, Twoje idealne miejsce do życia.

Projektowanie wnętrz

o-nas_wnetrza

Głównym projektantem wnętrz jest Iza. To ona przeprowadzi z Tobą wywiad na temat Twoich potrzeb i to ona głównie będzie się z Tobą spotykać przy omawianiu każdego etapu projektu. Mamy do zaoferowania całkowity projekt od podstaw, metamorfozę lub poradę projektową. Dopasujemy projekt do Twojego budżetu. Poszukamy rozwiązań niestandardowych, o których nie pomyślisz, a trafią w Twój gust.

Grafiki dedykowane wnętrzom

o-nas_kolekcje

ProjecTOWN powstało z myślą o tworzeniu grafik, które można wydrukować na każdym materiale. Skupiamy się głównie na grafikach do wnętrz. W ofercie znajdziesz wszystkie standardowe materiały z naszej zaprzyjaźnionej drukarni m.in. fototapety lateksowe, winylowe oraz flizelinowe, obrazy na płótnie, naklejki klejone od zewnątrz i od wewnątrz, papiery plakatowe. Grafiki podzielone są na kolekcje, które są wzbogacane o nowe wzory na bieżąco. Na dzień dzisiejszy jest to kolekcja:

Koszulki i akcesoria

o-nas_ideashirt

Chcemy, byś miał/a realny wkład w tworzenie nowych kolekcji, dlatego zapraszamy na stronę studia na Facebooku facebook.com/projectown, na której można będzie zgłaszać propozycje nowych tematów. Będziemy też informować o nowych pomysłach i projektach, dlatego zapraszamy Cię do polubienia strony. W przyszłości planujemy też konkursy, w których nagrodą będą produkty z naszymi grafikami. Nasze grafiki można też znaleźć na portalu projectown.ideashirt.pl i zamówić koszulkę z motywem przez Ciebie wybranym lub gadżety, m.in. kubek, etui na komórkę, czapka z daszkiem, torby i inne.

Zamówienia indywidualne

o-nas_indywidualne

Oferujemy też usługi indywidualne, czyli tworzymy na zamówienie. Na dzień dzisiejszy w Kolekcji Indywidualne są to Twoje portrety oraz ukochane miejscowości, zdjęcia z podróży itp. (według wzoru z Kolekcji Miasta lub wskazane style graficzne z Kolekcji Indywidualne. W niektórych kolekcjach przy wyborze wzoru do wnętrz dopasujemy kolorystykę specjalnie do Twojej przestrzeni. W indywidualnych zamówieniach najpierw ustalamy z Tobą zakres prac i druku oraz inne szczegóły zamówienia (m.in. termin wykonania i dostarczenia produktu), następnie przygotowujemy wycenę.

Jak pracujemy?

o-nas_indywidualne2

Pracę zaczynamy w momencie zaksięgowania kwoty na koncie. W trakcie prac będziesz na bieżąco informowany/a o ich postępie. Przy własnych zdjęciach oraz zdjęciach z portalu Fotolia podobnie, aczkolwiek tu będziemy prosić o zdjęcie o rozmiarze od 2500 pikseli na szerokość i wysokość minimum. Możemy również zakupić dla Was wskazane zdjęcie z Fotolii (koszt 40 zł). Zdjęcia własne muszą być wysokiej jakości, najlepiej o rozdzielczości 300 dpi. Dopiero po naszej akceptacji zdjęcie pójdzie do obróbki. Koszt wysyłki produktów wielkoformatowych kurierem wynosi 25 zł.

Usługi graficzne

o-nas_uslugi

Marta również pomoże Tobie w wykreowaniu wizerunku Twojej firmy oraz w budowaniu pozytywnego wizerunku w reklamie wizualnej, dzięki której uda Ci się stworzyć więź z potencjalnym klientem. Będzie wspierać Ciebie w działaniach reklamowych i brandingowych – słucha, doradza i przygotowuje projekty. Możesz jej również powierzyć kontakt z drukarniami. W ramach usług graficznych (zakładka Usługi) wykonuje m.in.:

  • identyfikację wizualną (logo, wizytówki, papeteria firmowa, teczki firmowe)
  • projektowanie materiałów reklamowych (ulotki, foldery, plakaty, billboardy, rollupy, wydawnictwa)
  • projekty graficzne stron www

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.